شرکت تعاونی بزرگراه رايانه نوشهر در آذرماه سال ۱۳۸۱ در شهرستان نوشهر تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه‌های سخت افزار، نرم افزار، و خدمات اینترنت پرسرعت متمرکز نمود.

این شرکت دارای مجوز ارايه اینترنت پرسرعت از سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويی كشور می‌باشد و از این طریق خدمات متنوع و گسترده ای را به مشترکین گرامی ارائه می‌دهد؛ به طوری که در حال حاضر یکی از بزرگترین مراکز اینترنتی شمال کشور محسوب می شود.

این شرکت با بهره گیری از پیشرفته ترین و مجهزترین تجهیزات و فناوری های روز و با گرد هم آوردن متخصصان وکارشناسان فنی خبره و ایجاد بسترهای ارتباطی متنوع برای کاربران توانسته است سطح کیفی خدمات خود را به بالاترین سطح مورد انتظار مخاطبان و مشتریان خویش نزدیک سازد و با برنامه ای منسجم و نظام یافته به حرکت رو به رشد خود برای ارتقای این سطح کیفی ادامه دهد ، به گونه ای که هم اکنون درصد بسیار بزرگی از مردم فهیم و دانش پرور استان بطور مستقیم و یا غیر مستقیم از خدمات شركت بزرگراه رايانه برای دسترسی به اینترنت و شبکه های محلی بهره می برند.

مشتری مداری و احترام به مشتری، پاسخ گویی موثر به نیازهای مشترک، و به دست آوردن خشنودی کاربران رکن بزرگی در زنجیره فعالیت های اقتصادی شرکت به شمار می رود و از این رو شرکت تمام کوشش خود را جهت حاکم ساختن این فرهنگ درکلیه لایه های سازمانی خود به کارگرفته است.

سرمایه گذاری مناسب و بهره گیری ازفن آوری های نوین به همراه تلاش برای بکارگیری خلاقیت وتحرک سازمانی باعث گردیده شرکت به هدف نهایی خود که همان کسب رضایت مشتری است نایل گردد . صداقت و شفافیت درکار و پرهیز از ایجاد رقابتهای ناسالم از دیگر اصول بنیادین شرکت بوده تا مشترکین محترم بتوانند خدمات مطلوبی را دریافت نمایند.

با احترام، شركت تعاونی بزرگراه رايانه نوشهر.